Osobné zápisky

Tretia adventná si zaslúži trochu trblietok ✨🎄

Tretia adventná si zaslúži trochu trblietok ✨🎄Okrem toho chystám sa na rande sama so sebou, nakúpiť ešte nejaké drobnosti do balíčkov a poflájať sa. Dobre mi padlo namaľovať sa a vyskúšať tieto nové očné tiene od @marykayczsk a aha! Je to paráda. Trochu bronzéru do zahybu oka, trblietavé tiene a maskara. Jasné, mohla by som aj linku ale nebol čas ani potreba. Tie tiene urobia parádu samé o sebe. A k tomu červený rúž. Za mňa ideálny vianočný makeup. Vykúzlite rýchlo, urobí to krásny efekt a vydrží celý večer. ❤️✨ Ak si neviete vybrať odtieň berte tento môj – sparkling. Je pomerne neutrálny, ani teplý ani príliš studený. Bude sa hodiť všetkým a bude ladiť s akýmkoľvek líčením.

Ahoj, som Hana! V decembri 2014 ma blogovanie chytilo za srdce a nepustilo. Pracujem v oblasti online marketingu. Som šťastne vydatá. Mám staffordku Ayru a syna Tea. Aktuálne ma veľmi baví písať články zo života mamky a stále rada vyskúšaj aj novú kozmetiku. Vítaj v mojom svete.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.