Osobné zápisky

Môj život je splnený sen

Hej čítala som nedávno takú myšlienku, že: Pred 5 rokmi si chcel to, čo máš dnes. Až mi nabehli zimomriavky, lebo u mňa to sedí do bodky. A úprimne, pred 5 rokmi som ukončila nefunkčný vzťah. Ani by mi nenapadlo, že môj sen o rodine sa tak skoro naplní. A nie “len” to. Pred pár rokmi som túžila aj po práci na voľnej nohe. A snívala, že raz nájdem super muža, vezmeme sa a budeme žiť v našom dome. Všetko, čo som si pred pár rokmi snívala je dnes moja realita a ja za to nekonečne ďakujem.
V živote je dôležité snívať, mať želania a ak túžime po zmene, urobiť prvý krok. O ostatné sa postará vesmír a my sa s vďakou môžeme pozerať na to, ako sa nám všetko postupne skladá pred očami.

Ahoj, som Hana! V decembri 2014 ma blogovanie chytilo za srdce a nepustilo. Pracujem v oblasti online marketingu. Som šťastne vydatá. Mám staffordku Ayru a syna Tea. Aktuálne ma veľmi baví písať články zo života mamky a stále rada vyskúšaj aj novú kozmetiku. Vítaj v mojom svete.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.