Osobné zápisky

Hniezdenie

Hniezdenie. Počula som o ňom, no skôr som si myslela, že ide o mýtus. Ale potom to prišlo. 🙈 Nutkavý pocit hodný psychiatrickej diagnózy… Aj keď sa vám vôbec nechce, tak sa vám vlastne veľmi chce. 😂 Že je to vážne som si uvedomila už pri druhej práčke detského oblečenia. No ale potom som chcela oblečenie odložiť do komody. Lenže komoda má mať miesto v detskej. Tej izbe, ktorú sme ako jedinú nedokončili… To som nemohla… Umiestniť veci do toho chaosu bez náteru. A tak som urobila rodinnú akciu a náš syn má hotovú svoju izbičku. 🐻 Potrebuje ju? Určite nie. Lenže ako som zistila hniezdenie nie je o potrebách detí. Ja som ju potrebovala. A dobre tak. Aspoň sme dokončili aj poslednú izbu. Už nám doma chýbajú iba dvere. Zatiaľ necítim potrebu ich mať. Aj keď…. 😂

V decembri 2014 ma blogovanie chytilo za srdce a nepustilo. Okrem blogovania holdujem mini prasiatkam, topánkam a knižkám s príbehmi o druhej svetovej vojne. Pracujem v oblasti online marketingu. Vítam ťa na mojom blogu!

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.