Recenzie

Vyskúšala som radu Eucerin AtopiControl

Zima je pre moju pokožku náročná. Trápi má svrbenie, nadmerná suchosť aj ekzémik. Po sprche sa musím okamžite krémovať (mastným krémom) a bohužiaľ, často sa nevyhnem masti s kortikoidmi. Aj pre manžela je ekzém starý známy. A tak som s radosťou prijala možnosť testovať produkty Eucerin AtopiControl. Aké sú naše dojmy?

 

Sprchový olej je môj favorit! Zbožňujem ako jemne čistí pokožku a po sprche nemám potrebu okamžitého mastenia sa. Po týždňoch používania cítim rozdiel v stave mojej pokožky. Mimochodom, je vhodný aj pre novorodencov.

Acut krém je skvelý SOS pomocník, ktorý dokáže zachrániť už rozbehnutý ekzém a dokonca sa nám s manželom darí vyhnúť sa kortikoidom. Fajn!

Ľahká telová emulzia je naozaj príjemná, rýchlo sa vstrebáva ale upokojuje pokožku po sprche. Rovnako ako olej, aj emulzia je vhodná už od narodenia.

Čo vám zaberá na ekzém?

V decembri 2014 ma blogovanie chytilo za srdce a nepustilo. Okrem blogovania holdujem mini prasiatkam, topánkam a knižkám s príbehmi o druhej svetovej vojne. Pracujem v oblasti online marketingu. Vítam ťa na mojom blogu!

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.