Kontaktuj ma:

[email protected]

Nájdeš ma aj tu:

Hana Liptáková

Ahoj! Som Hana!

„V decembri 2014 ma blogovanie chytilo za srdce a nepustilo. Okrem blogovania holdujem mini prasiatkam, topánkam a knižkám s príbehmi o druhej svetovej vojne. Pracujem v oblasti online marketingu. Vítam ťa na mojom blogu! „ Takto v krátkosti a o mne dočítate na stránke blogu a v tejto časti, sa môžete dočítať niečo viac… Kto je hana.sk? Kto som?

Ahoj. Som Hana Liptáková – 25 ročná blogerka, make up artist, online marketérka, bojovníčka so Sclerodermiou a večná študentka.

 

Narodila som sa pod šťastnou hviezdou, keď mama nebola doma. 27.4. o 9:45. Nuž… rada si ráno pospím. Na svet som sa nepýtala ale povedali, že musím. A tak som tu.

 

Ako dieťa som hrala na klavíri a na nervy. Naši ma dali na Gympel, aj keď som sa ich snažila presvedčiť, že by som skôr na kozmetičku. Okrem maturity z Gymnázia mám aj výučný list ako „hostinská“. Lebo prečo nie.  Počas strednej som začala venovať atletike. Utekám cez prekážky hrobárovi z lopaty. Dodnes. Možno mám Sclerodermiu, ale ona rozhodne nemá mňa!

 

Na vysokú som išla, lebo „čo budeš robiť bez vysokej školy?!“ a prihlásila som sa na špeciálnu pedagogiku, lebo „máš rada deti a to ťa bude baviť.“ No už po niekoľkých týždňoch som si uvedomila, že špeciálna pedagogika nie je pre mňa. Mám rada deti. Ale skôr tie menej špeciálne. Aj zistenie, že niečo robiť určite nechceme je veľmi dobré. A tak som sa zvyšok štúdia snažila robiť všetko preto, aby som nikdy špeciálna pedagogička byť nemusela. A začala som blogovať.

Moje Blogo-úspechy

2015 – TOP 10 v kategórii krása (5. miesto)

2017 – TOP 10 v kategórii krása (10.miesto)