Tip na Vianočné líčenie (video návod)

Ahojte! Konečne sa nám „zvianočnieva“ a ja toto obdobie milujem. Už mám stromček, aj darčeky. Každý deň zapaľujem škoricové sviečky a púšťam si koledy. A už sa naozaj neviem dočkať sviatkov plných rodiny a oddychu. No a ako každý rok, aj tento rok sa si pre vás pripravila návod na Vianočné líčenie

Tento návod je výnimočný v tom, že líčenie očí je hotové v ktorej koľvek fáze.  Nemusíte vôbec dokončiť líčenie trblietkami. Úprimne, ja asi tento rok budem mať iba bronzové Color tattoo od Maybelline (On and On bronze), ktoré tvorí základ líčenia.

Mimochodom, tento gélový očný tieň – špeciálne v tomto odtieni (On and On bronze) – patrí medzi moje sväté grály. Vydrží celý deň a stačí mi iba ten tieň + maskara a líčenie vyzerá, že som sa naozaj snažila. A iba ja viem, že to bola rýchlovka. Ak ste ho neskúšali, určite by ste mali.

A keď sme pri svätých gráloch, tak druhý je rozhodne Argánový olej. Používam ho momentálne miesto nočného krému a tiež ako podklad pod make up. S pleťou robí zázraky. Hydratuje, upokojuje, pôsobí proti starnutiu a tiež mi pomáha na ekzém. 

Ale späť k líčeniu. Okrem toho, že toto líčenie môžete  ktorejkoľvek fáze ukončiť a použiť, tak je to slávnostné líčenie, ktoré vyzerá super aj bez umelých rias – také líčenia mám najradšej. Taktiež som vyberala produkty, ktoré sú bežne dostupné v drogérii (až na trblietky) a možno väčšinu aj máte doma.

Použité produkty na Vianočný make up:

Návod na Vianočný make up:

 

Líčite sa na Vianoce? 🙂 Želám vám krásne sviatky!

 

No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.