Austrália (nie len) vo vlasoch s Aussie!

Pamätám si, ako keby to bolo včera čo značka Aussie prišla na trh a s ňou aj legendárny 3 minute miracle! Nebolo blogerky, ktorá by ho neskúšala a ja ho dodnes považujem za jednu najlepších masiek na vlasy!

Vlastne to ani nie je maska, je to intenzívny balzám na vlasy aka zázrak! Obsahuje austrálsku medovku lekársku a neviem ako to robí ale obnovuje poškodené vlasy. Hlavne teraz po lete, kedy sú naše vlasy namáhané slnkom je to must have pre dlhovlásky! Vyskúšajte ho!

 

Aussie Pure Locks

Nová rada Aussie Pure Locks je ďalší must have na letom namáhané vlasy. Novinka je plná antioxidantov. Obsahuje výťažok slivky kakadu a austrálskeho citrusu a vaše vlasy zaručene vráti do hry! A môžem potvrdiť, že už po prvom použití viditeľne oživuje unavené vlasy. Jemne ich čistí a poskytuje im výživu. Po použití mám vlasy svieže, vzdušné a extra lesklé – ale nie mastné. Musím pochváliť aj príjemnú vôňu.

Rada Aussie Pure Locks obsahuje vitamín C a antioxidanty pre ochranu zaťažených vlasov. A ja šampónu ani kondicionéru nemám čo vytknúť. Moje náročné vlasy ich milujú.

 

Aussie SCENTsational Shine kondicionér

Bez kondicionéru v spreji ja osobne nedám ani ranu. Bohhužiaľ, moje vlasy sa ťažko rozčesávajú a dokážem ich učesať iba vďaka takémuto pomocníkovi.  Aj tento kondicionér v spreji SCENTsation od Aussie je super a na moje vlasy funguje.

Obsahuje vitamín E, makadamových orechov a jazmínu. Mal by sa intenzívne starať o poškodené vlasy. Čo môžem povedať ja je, že sa po ňom vlasy krásne lesknú, dobre rozčesávajú a voňajú! Mal by vlasy hydratovať a vyhadzovať ich povrch bez zaťaženia. Môžem potvrdiť, že sa mi po ňom vlasy rýchlejšie nemastia – takže ich naozaj nezaťažuje.

Súťaž #aussieleto

Aussie je skvelá značka vlasovej starostlivosti z drogérie a ani novinky ma neskamali. Navyše teraz môžeš vyhrať zájazd do Austrálie! Stačí, ak si kúpiš jeden výrobok Aussie – za mňa neoľutuješ, ak si kúpiš 3 minute miracle alebo SCENTsation kondicionér v drogérii DM do konca septembra.

Bloček z nákupu si nezabudni odložiť – v prípade výhry sa ním musíš preukázať! No a po nákupe sa odfoť s prípravkom Aussie, pridaj fotku na svoj instagram s #aussieleto a hotovo. Čakaj na žrebovanie na začiatku októbra. Tak čo, skúsiš sa zapojiť?

Viac info o súťaži tu – na stránkach drogérie DM.

No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.