Kontaktuj ma:

[email protected]

Nájdeš ma aj tu:

Rok podľa Dary 2018 – podľa mňa

Rok podľa Dary 2018 – podľa mňa

Rok prešiel ako voda a Dara pred nedávnom predstavila svoj ďalší diár. Rok podľa Dary 2017 zožal pomerne veľký úspech a tak nečudo, že sa Dara rozhodla vydať aj Rok podľa Dary 2018. Nezaspala a do diáru 2018 priniesla aj pár noviniek. Drobnosti ktoré potešia. Aj toto pokračovanie sa mi dostalo do rúk, z čoho mám veľkú radosť. Teší ma, že vám práve ja dnes tento diár ukážem z blízka a trošička aj zrecenzujem. 

Dizajn

Dizajn obalu, tak ako minulý rok aj tento krát musím pochváliť. Veľmi sa mi páči hravý dizajn, ktorý na prvý pohľad nepôsobí ako prvoplánový diár pre fanúšikov speváčky. A tak sa za tento diár nemusíte hanbiť ani ak ho máte položený na pracovnom stole. Do zlatého gravírovania som sa zamilovala už pred rokom. Diár drží pokope gumička – detail pre mňa veľmi praktický – uvedomím si že mi chýba až keď mám diár na ktorom nie je…

Orientáciu v diáry uľahčuje záložka. Veľmi praktická záležitosť je za mňa aj gumička na pero. V mojom aktuálnom diáry ju nemám a veľmi mi tam chýba. To potom lovím pero po kabelke. A tak môžem Daru pochváliť za to, že myslela práve na takéto drobnosti.

Drobnosť ktorá pribudla a ešte som sa s ňou v diároch nestretla je zrkadielko na prvej strane. Ono to môže pôsobiť ako blbosť no o praktickosti som sa presvedčila hneď cestou z tlačovky. Potrebovala som si skontrolovať rúž a moje zrkadlo ostalo doma. Ruku na srdce – koľké z vás majú po väčšinu týždňa kabelke vždy zrkadielko aj diár… Ja takmer denne. Mať to 2v1 nie je vôbec zlé.

No a pomaly sa dostávame do vnútra… Diár vo vnútri je týždenný, rozdelený na riadky. S miestom pre poznámky. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, miesta na naplánovanie dňa je tam až až – záleží však od vašich preferencií. Čo sa týka obsahu, Dara bola opäť osobná. Nájdete tu množstvo úvah, myšlienok či rád. Mňa osobne najviac dostali zdravé recepty. Diár dopĺňajú aj nádherné fotky.

No a viete čo sa mi páči najviac? Nálepky! Nájdete ich ukryté na zadnej strane vo vrecku na dokumenty.

 

Aj v roku 2018 bude mnohým robiť spoločníka diár Rok podľa Dary. Verím, že každý kto sa rozhodne diárom urobiť radosť sebe alebo niekomu inému nešliapne vedľa. Diár je sympatický. Je cítiť osobný vklad speváčky. Podľa mňa zaujme a je vhodný aj pre tých, ktorí nepatria k skalným fanúšikom Dary Rolins.

Hanka 😉

No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.