Kontaktuj ma:

[email protected]

Nájdeš ma aj tu:

Moje plážové nezbytnosti!

Moje plážové nezbytnosti!

Čaute! Ochorieť v auguste, uprostred leta – to je také moje. Posledný týždeň som si naozaj nebola istá či som chorá alebo len umieram. Pomaly sa už ale dávam dokopy. A tak medzi zakašlaním a smrknutím rozhodla som sa, že nastal správny čas napísať článok, ktorý som fotila ešte v Egypte.

Keď sa tak dívam na ten piesok a more – hneď by som sa vrátila! 

Tento článok som sa rozhodla venovať produktom, ktoré som zo sebou denne nosila na pláž a používala. Mnohé produkty sú už moje stálice a kupujem si ich už niekoľko rokov.  Do mojej lážo plážovej tašky ale pribudlo aj niekoľko noviniek. No a keďže všetky produkty, ktoré vám dnes ukážem, som toto leto mala na dvoch dovolenkách. Môžem ich bez problémov označiť ako overené, osvedčené a vyskúšané.  Dám za ne aj ruku do mora!  Ktoré to sú? 

Od eshopu letnyhit.sk som ja ale aj môj priateľ dostali slnečné okuliare. Ja som si vybrala štýlové biele okuliare s kovovými „nožičkami“.  V samej podstate im nemám čo vytknúť, sedia dobre a dúfam že aj chránia zrak. Záušnice však nie sú napevno a tak, najmä keď mám cop, sa mi do nich zaštikávajú vlasy. To je ale jediný problém. Napriek tomu sa mi okuliare veľmi páčia a nosím ich celé leto. Dôkazom sú aj moje vlogy.

Priateľ si vybral zrkadlové čierne okuliare wayfarer. Bohužiaľ, keď jeho okuliare prišli mali jednu stranu viac pritiahnutú a tak krivo sedeli. Stačilo povoliť šrúbku, ktorá drží nožičku a bolo to vyriešené. Okuliare taktiež nosí od kedy ich má.

Čo sa eshopu týka, k obom okuliarom sme dostali obal a handričku – to si ja osobne veľmi cením a myslím si že by to tak malo byť stále, keď si kupujete okuliare. Na eshope je obrovský výber pomerne lacných slnečných okuliarov. Na dovolenku odporúčam nosiť práve také. Lacné.

Ja osobne si vždy pred dovolenkou zadovážim lacné okuliare, aby som sa nemusela báť o tie drahšie. Piesok a more vedia okuliare nepekne poškodiť a poškriabať. Tieto okuliare moje dovolenky zázrakom prežili a tak ich veselo nosím ďalej. Rozhodne sú mojim letným hitom.

Opaľováky vhodné na silné slnko:

Ako som v tomto článku sľúbila, opaľováky Ziaja dobre otestujem na dovolenke a dám vám vedieť aké naozaj sú. 50+ v spreji som pre vás testovala na Egypskom slnku a obstála! Jedná sa o riedke telové mlieko, ktoré sa dobre vstrebáva. Pekne ma opálilo, vôbec ma nespálilo a taktiež ma netrápilo mallorca akné ani alergia na slnko,  s ktorými mávam problém.  Mliečko teda splnilo to, čo som po ňom chcela a môžem vám ho s čistým svedomím doporučiť.

Osobne sa mi veľmi páči aplikácia sprejom, avšak odporúčam najprv nastriekať na celé telo až potom rozotrieť. S mastnými rukami sa pumpička ťažko používa.

Ako som spomínala vyššie akné zo slnka je môj veľký problém. Vyskúšala som už hocijaké opaľováky na tvár. Z lekárne. Žiaľ všetko skončilo katastrofou a pupákmi. Jediné čo mi funguje je táto rada od DM drogérie – SunDance MED. Preto si tento fluid už roky kupujem, rovnako tak aj jeho barata na celé telo. Ak máte veľmi citlivú pokožku – odporúčam. Funguje na mňa lepšie ako drahé prípravky z lekárne a nezoderie peňaženku.

Drobček Ziaja 30tka na znamienka, jazvy a pery som používala taktiež denne. Je to hustejší krém ktorý ale moje pery, či väčšie znamienka (ktoré sú môj nekonečný problém) dokonalo chránil počas opaľovania. Nemám čo vytknúť. Musím pochváliť príjemnú vanilkovú vôňu.

No a ak som chcela perám dodať trošku lesku a výživy tak essence lip oil je za mňa jasná voľba. Mám už druhé balenie. Skvele chráni pery počas mrazov ale aj počas horúceho leta.

Na pláíži mi samozrejme nemohla chýbať ani dobrá knižka a pareo od Orfilame.

 

Aké sú vaše must have produkty na pláž? 

Hanka 😉 

No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.